Anka Grup olarak 35 yılı aşkın üretim tecrübemizi dünya çapında markalar için kurumsal hediyelik, defter, ajanda, takvim gibi kâğıt ve deri ürünleri üreterek kazandık. Pandemi sürecinin başında, bu üretim tecrübemizi maske üretim prosesine aktardık ve süreci seri bir şekilde yöneterek hem iç piyasada hem de dünya pazarında Dost Maske’yi tüketiciyle buluşturduk.

NEDEN  DOST  MASKE?

Ailemizin en yeni üyesi ve markası DOST MASKE pandemi döneminde ortaya çıkan maske ihtiyacını karşılamak için 2020 Mart ayında hizmete girdi.

DOST MASKE ürünleri başta Avrupa Birliği’nin CE kriterleri olmak üzere ulusal ve uluslararası tüm standartları karşılıyor. ISO 13485 (Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi), ISO 22716 GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikalı ve güvenilir medikal maskelerimiz aynı zamanda Sağlık Bakanlığı’nın Ürün Takip Sistemi’ne (ÜTS) kayıtlıdır.

 

Tüm bunların yanında, markamızın adıyla özdeş, kullanıcı dostu maskeler üretmek için çalışanlarımızı gerekli eğitimlerden geçirdik. Kendimizin güvenle kullanamayacağı hiçbir ürünü piyasaya vermiyor, bunu sağlamak için gereken tüm adımları eksiksiz atıyoruz.

360° KONTROLLÜ ÜRETİM

Markamızın adıyla özdeş, kullanıcı dostu maskeler üretmek için çalışanlarımızı düzenli olarak eğitimlerden geçiriyoruz. Kendimizin güvenle kullanamayacağı hiçbir ürünü piyasaya vermiyor, bunu sağlamak için gereken tüm adımları eksiksiz atıyoruz.

Hijyen koşullarına uygun 7/24 şeffaf üretim

Dost Maske, sadece maske üretimine tahsis edilmiş 1250 m² modern ve hijyenik tesisimizde üretilir.

TÜM AVRUPA’NIN KULLANDIĞI SAĞLIKLI, GÜVENLİ VE KALİTELİ MASKE

Dost Maske’nin satışta olan tüm ürünleri Avrupa ülkelerine ihraç ettiğimiz maskelerle aynı kalitededir.

Doğru maske; DOST MASKE

Mobil cihazlarınıza indireceğiniz “UTS Mobil” uygulaması ile kutu üzerinde bulunan barkodu okutarak ürün güvenliğini test edebilirsiniz.

Avrupa’da 20’den fazla ülke DOST MASKE kullanıyor.

KALİTE TESADÜF DEĞİL

Cerrahi maskeler ISO standardında ürün Tip-1, Tip-2, Tip-2R olarak gruplara ayrılır. Dost Tip-2 maskeler tıbbi kullanımlarda tercih edilen Tip-2R özelliklerini taşır.

Dost Maske, ürünlerini düzenli olarak akredite laboratuvarlarda test etmektedir.

Kalite kontrol departmanımızın yaptığı düzenli kontroller, tarafsız laboratuvarlarda yaptırılan düzenli testler ve Dünya standartlarına uygunluğunu ortaya koyan belgelerimizle; sağlıklı, güvenli ve kaliteli maske tanımını baştan şekillendirdik.

×

Merhaba!

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?